pasek górny
tło jasne
paski boczne
pasek dolny

Strona Główna < Strat rewizyjne zbiorników LPG

Wykonanie rewizji wewnętrznej zbiorników LPG może wydawać się czynnością prostą, którą może wykonać każdy, kto ma klucze i teflon. Jednak co zrobić, aby zbiornik był pusty?

Ciecz znajdująca się w zbiorniku zostaje przepompowana do zbiorników serwisowych, ale we wnętrzu pozostaje jeszcze 5 bar gazu w stanie lotnym. Powstaje pytanie co z nim zrobić. Najprostszym wyjściem wydaje się wypuszczenie gazu w powietrze.

Jednak 5 bar gazu to około 300 litrów, który, w przybliżeniu, kosztuje około 600 zł. Tyle właśnie tracimy podczas robienia rewizji przez niedoświadczonego pracownika. Wraz z opłatą za wykonaną usługę straty sięgają rzędu dwóch tysięcy za komplet. Zastanów się, czy jesteś gotowy na takie straty.

Nasza firma profesjonalnie i bez strat wykona rewizję zbiorników LPG w cenie 800 zł(przy dwóch zbiornikach do rewizji). Posiadamy również mobilne stanowisko do przeprowadzenia rewizji zbiorników metodą hermetyczną.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Oprócz rewizji zbiorników LPG, zajmujemy się m.in. naprawą dystrybutorów paliw.


mar-serwis logo
jasne tłoCopyright © 2017 MAR-SERWIS

STRATY PRZY REWIZJI ZBIORNIKÓW LPG