pasek górny
tło jasne
paski boczne
pasek dolny

Strona Główna < Bezpieczeństwo

Rewizje wewnętrzne zbiorników LPG wykonujemy metodą hermetyczną. Gaz, który jest w zbiornikach na stacji LPG przetankowujemy za pomocą kompresora do naszych zbiorników serwisowych. Podczas tej czynności występuje takie samo zagrożenie wybuchem lub pożarem, jak przy tankowaniu gazu do zbiorników. Następnie odsysamy fazę lotną. Wietrzymy zbiornik i przygotowujemy go do rewizji wewnętrznej. Jesteśmy w stanie do zbiorników serwisowych zmieścić 4000 litrów cieczy i do tego fazę ze zbiornika 20 000 litrów. Na każdym etapie prac prowadzimy monitoring stężenia gazów wybuchowych wokół miejsca, w którym pracujemy.

Wielokrotnie wykonywaliśmy rewizję dużych zbiorników w centrum miast. Dysponujemy narzędziami i ubraniami przystosowanymi do prac w strefie zagrożonej wybuchem. Każde wejście do zbiornika podziemnego asekurowane jest przy pomocy trójnogu bezpieczeństwa, wykonywany jest ciągły pomiar stężenia gazów wybuchowych oraz pomiar zawartości tlenu.

Podczas serwisu dystrybutorów i wypełniania innych obowiązków bardzo dużą uwagę przykładamy do zasad BHP: Bezpieczna praca to nie jest dla nas jedynie puste hasło.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczącej naszej oferty serwisu stacji paliw, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy udzielą Państwu szczegółowych odpowiedzi.


mar-serwis logo

BEZPIECZEŃSTWO

jasne tłoCopyright © 2016 MAR-SERWIS